Canale Tv online

Post Tv DIGI WORLD

Raportează o eroare

DIGI WORLD Online

Program Tv Astăzi :

07:40 Filler Digipedia - ONLINE VS SCOALA SAT 2 07:45 Să mergem pe Marte? 08:40 În faţa valurilor • Ep.11 09:05 În faţa valurilor • Ep.12 09:30 Digipedia • Ep.186 10:00 Căutarea • Ep.3 10:25 Filler DIGIPEDIA – Travel 2 10:30 Naşterea serviciilor secrete • Ep.1 11:20 Filler Vocile Operei 2 11:25 Filler Vocile Operei 3 11:35 Experimente extreme • Ep.3 12:15 Digi Portret - Cristian Lascu 12:25 Filler Digipedia – IT 1 12:30 Paradisul pierdut • Ep.1 13:30 Digi portret - Dan Perjovschi 13:40 La un ceai, cu Victoria Wood 14:40 Legenda Regelui Arthur 15:30 Pământul se răzbună • Ep.23 16:25 Dinastiile germane • Ep.1 17:10 Sportul în schimbare • Ep.4 17:15 Filler Digipedia - GRADINA BOTANICA 1 17:20 Arthur Miller 18:20 Cele mai neobişnuite locuinţe • Ep.3 19:10 Secretele războiului spaţial 20:00 Filler Digipedia - GRADINA BOTANICA 2 20:10 Creierul Universului • Ep.7 21:00 Vreme extremă • Ep.1 22:00 Ritualuri mistice în regat • Ep.8 22:50 Naşterea serviciilor secrete • Ep.2 23:40 Digi Portret - Cãtãlin Cîrstoveanu 23:50 Legenda Regelui Arthur 00:40 Experimente extreme • Ep.3 01:25 Paradisul pierdut • Ep.1 02:30 La un ceai, cu Victoria Wood 03:30 Pământul se răzbună • Ep.23 04:25 Dinastiile germane • Ep.1 05:10 Arthur Miller 06:00 Ritualuri mistice în regat • Ep.8 06:50 Cele mai neobişnuite locuinţe • Ep.3


Program Mâine

    07:40Secretele războiului spaţial
    08:30Filler Digipedia - GRADINA BOTANICA 2
    08:35Creierul Universului • Ep.7
    09:25Vreme extremă • Ep.1
    10:25Naşterea serviciilor secrete • Ep.2
    11:15Digi Portret - Cãtãlin Cîrstoveanu
    11:25Arome din Italia
    12:15VOCILE OPEREI • Ep.5
    12:30Paradisul pierdut • Ep.2
    13:10Filler Digipedia – IT 2
    13:20Viaţa romanilor la Mălăieşti
    13:40Marea loviturã
    15:20Filler Digipedia – IT 3
    15:30Pământul se răzbună • Ep.24
    16:25Dinastiile germane • Ep.2
    17:10Sportul în schimbare • Ep.5
    17:20Nemuritorii
    18:10Filler Digipedia – Robotizare
    18:15Macao
    19:10Zbor către Spaţiu
    20:00Digi Portret - Rãzvan Penescu
    20:10Creierul Universului • Ep.8
    21:00Tigrii zburători • Ep.3
    21:55Strămoşii tăi • Ep.2
    22:50Naşterea serviciilor secrete • Ep.3
    23:40Filler Digipedia – IT 4
    23:50Viaţa romanilor la Mălăieşti
    00:10Arome din Italia
    01:05Paradisul pierdut • Ep.2
    01:50Marea loviturã
    03:35Pământul se răzbună • Ep.24
    04:30Dinastiile germane • Ep.2
    05:15Nemuritorii
    06:00Strămoşii tăi • Ep.2
    06:55Macao